לוגו 2

אודות

מי אני

היי, נעים מאוד להכיר, שמי מור יפרח

מטפלת בכירה ברפלקסולוגיה מזה 9 שנים ומנחת סדנאות לאימהות ואבות בחופשת לידה מזה 6 שנים.

את דרכי המקצועית ברפלקסולוגיה התחלתי בשנת 2010 במכללת הגליל המערבי.

שם למדתי במשך שנתיים את תורת הרפלקסולוגיה, מגוון רחב של סוגי טיפולים. במקביל למדתי אנטומיה, פטולוגיה, פרחי באך, תזונה ויחסי מטפל מטופל.
בשנה השלישית עשיתי התמחות בטיפולים לתינוקות וגם זירוזי לידה לנשים בהריון.

את השכלתי רכשתי במכללת גליל מערבי-עכו במשך שלוש שנים ותחומי ההתמחות שלי הם זירוזי לידה ועבודה עם תינוקות.     

במהלך שנות עבודתי הראשונות כמטפלת עבדתי במרפאות מכבי טבעי, שם פגשתי מגוון רחב של סוגי כפות רגליים וכך צברתי ידע וניסיון רב.

כיום מטפלת בקליניקה פרטית ומנחת סדנאות בוטיק בקריות וחיפה.  

ברוכים הבאים לאתר שלי, מקווה שתהנו מהתכנים ותפיקו תועלות 

בברכת בריאות שלמה, שמחה ואהבה

שלכם, מור ❤

מור רפלקסולוגיה

לכל מקום אני מביאה איתי שמחה 🙂 זאת המהות הטבעית שלי.
זה המקום אשר מכוין אותי בחיים.

בגיל 21 לאחר שירות צבאי אינטנסיבי ועבודה מועדפת, הנפש שלי חיפשה מרגוע.

התחלתי לחפש לימודים, מאוד התעניינתי בלימודי עבודה סוציאלית והיה לי טווח זמן של כמעט שנה עד תחילת הלימודים, התעניינתי בכל מיני סדנאות וקורסים.
הכנתי רשימה של בתי ספר לרפואה משלימה באזור הצפון והתחלתי לנסוע לראות לחוות את המקומות ולבדוק איזה קורסים יש להם ומה יכול להתאים לי.

הגעתי לארבעה בתי ספר, וביקשתי להיכנס לשיעור ניסיון, לא היה לי שמץ של מושג על העולם הזה, הטיפולים היחידים שהתנסתי בהם בחיי היו הומיאופטיה שהלכתי אליה יחד עם אימי בגיל 16 בעקבות אקנה ודימיון מודרך בגיל 17 כחלק מפרויקט מיכא"ל.

הסתובבתי בבתי הספר, היום אני יודעת להגיד שהלכתי לחקור אותם מתוך הנפש שלי. היו מקומות שהרגשתי בהם יותר בנוח וכאלו שחיכיתי שהשיעור הסתיים כדי לצאת משם ולנסוע הביתה.

לאחד מבתי הספר גם נרשמתי ואף הגעתי ליום הראשון ללימודים לאחר השיעור הראשון נכנסתי לתא שירותים ובכיתי, הבנתי שפה אני לא יכולה להשאר.

עליי להמשיך לחפש…

באותו שבוע ביקרתי אצל חברה שאמא שלה למדה בעבר רפלקסולוגיה וסיפרתי לה על החיפושים וכל החוויות שלי בעקבות זה. היא המליצה לי לבדוק אם עדיין יש מגמת רפלקסולוגיה במכללת גליל מערבי וכך עשיתי.

התקשרתי למכללה וביקשתי להגיע. איך שהגעתי הרגשתי שזה זה.
זה הבית שלי וזה המקום בו אני הולכת ללמוד.

אז למדתי שנה ראשונה, בה מקבלים תעודת מטפל מוסמך.
שנה קסומה בה למדתי את רזי הרפלקסולוגיה, שנה בה קיבלתי והענקתי מגוון רחב של טיפולים. שנה שהייתה לי להתפתחות אישית גדולה, שנה הכי טובה שיכולתי לבקש.

לאחר שנה זו הייתי צריכה להחליט האם אני הולכת ללימודי עבודה סוציאלית כמו בתכון המקורי או שאני ממשיכה לעוד שנה, כמובן שהתשובה הייתה ברורה לי. אני ממשיכה!

שנה שלמה לקח לי להבין מה קורה בכפות הרגליים, מופתעת כל פעם מחדש מהיעילות וההשפעות של הטיפולים. קיבלתי הצעה להיות אסיסטנטית של מרצה המגמה וכך בעצם למדתי את השנה הראשונה ולאחר מכן את השנה השנייה פעמיים.

פעם אחת בתור תלמידה בפעם הראשונה ופעם שנייה בתור אסיסטנטית, גם סייעתי לסטודנטים בלמידה ובעבודות להגשה וגם הטמעתי בעצמי את החומר.

בשנה השנייה כבר נכנסו לעובי הקורה, למדנו הרבה מעבר להיכן ללחוץ בכפות הרגליים. למדנו אבחונים. על פי סממנים בכפות הרגליים שנבדקים על ידי הסתכלות במבנה כף הרגל, מגע ומישוש של לחות כפות הרגליים, גוונים שונים, חום/ קור, סדקים, חתכים יבלות, צורה ואורך של אצבעות, מבנה של ציפורניים. כל אלו ועוד מסייעים בהתאמת הטיפול עבור כל אדם באופן אישי.

ולשנה השלישית התמחות בתינוקות ובזירוזי לידה המשכתי באופן כל כך טבעי ומשם הכל היסטוריה 🙂

לקוחות מספרים

גלריית תמונות